„ELEX vobiscum!“ – Sci-fantasy RPG ELEX s otevřeným světem právě vychází!

18.10.2017 10:08, Jan Pexa Sdilet

Konečně nadešel ten den … ELEX vychází na PC, Xbox One a PlayStation®4. V tomto RPG s rozsáhlým otevřeným světem se snoubí dvě oblíbená zasazení: fantasy a science fiction. V postapokalyptickém světě Magalan se hráči potkají s berserky, kteří se ohánějí meči a používají magii. Anebo s psanci, kteří se spoléhají na svou rozměrnou sbírku brokovnic, granátů a plamenometů. A samozřejmě s kleriky a jejich hi-tech arzenálem laserových zbraní a obřích válečných mechů. Nevěříte? Podívejte se na premiérový trailer.

 

 

ELEX nabízí obrovský otevřený svět plný úkolů a uspokojivých příležitostí k průzkumu. Propracovaný systém rozvoje postavy umožní hráči vytvořit si přesně takového hrdinu, jakého bude chtít, a zvláštní výzvu přináší i umělá inteligence, která sleduje každý hráčův krok a vdechuje světu život.

 

Pro majitele PC verze máme obzvláště dobrou zprávu – toto jedinečné RPG si budou moci zahrát v češtině. Lokalizační manažer Filip Ženíšek nám k tomu řekl: „Vývojáři hru ELEX lokalizovali do mnoha jazyků a čeština se na řadu dostala o dost později. Stáli jsme tedy před rozhodnutím, jestli hru vydat v angličtině a hotový překlad zveřejnit až ke konci roku po jeho řádném otestování ve hře, anebo zveřejnit zatím nevybroušenou lokalizaci v den vydání a postupně ji ladit. ELEX vypadá velice pěkně a zajímavě, takže jsme se rozhodli pro druhou možnost, aby hráči nemuseli na češtinu u takové pecky čekat příliš dlouho. Ve hře je přeloženo 100 % textů a terminologie je sladěná, takže se vám nestane, že byste něčemu nerozuměli. Počítáme převážně jen s úpravou stylistiky a dialogů.“

 

RPG ELEX vychází 17. října na PS4, Xbox One a PC. Konzolové verze budou v prodeji za DMOC 1649 Kč / 59,99 €, verze pro PC za DMOC 1399 Kč / 49,99 €. V prodeji jsou i sběratelská balení, ve kterých kromě hry najdete figurku, přívěsek, látkovou mapu světa, artbook, disk s dokumentem o vývoji hry, příručku a originální soundtrack. Konzolové verze pořídíte za DMOC 3299 Kč / 119,99 €, PC za DMOC 2999 Kč / 109,99 €.

 Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?