Kingdom Come: Deliverance, realistické RPG odehrávající se v české kotlině, vyjde 13. února!

06.12.2017 16:31, Jan Pexa Sdilet

Do zbraně!

 

Píše se rok 1403, a ty, syn kováře, jsi jeden z mála lidí, kteří přežili nelítostný nájezd žoldáků do tvé rodné vesnice. Bez domova, bez rodiny a bez budoucnosti se ocitáš ve službách šlechtice Racka Kobyly, který se staví na odpor Zikmundově vpádu. Po smrti milovaného císaře Karla IV. se království ponořilo do doby temna: válka, korupce a nesvár trhají tento klenot Svaté říše římské na kusy. Osud tě vtahuje do tohoto krvavého střetu a zuřící občanské války, ve kterém bojuješ za budoucnost Čech.

 

Teď konečně poznáš, co je středověk. Žádní draci, žádná magie – jen odhodlání, nabroušené meče a okouzlující okolí Sázavy. Zní to povědomě? Mělo by.

 

Očekávané RPG Kingdom Come: Deliverance ti nabídne obrovský svět s nelineárním, dynamickým příběhem a dobovými reáliemi. Čeká na tebe obtížný soubojový systém, který nedá nikomu nic zadarmo, i propracované úkoly a nekonečné množství možností.

 

Kterou cestou se vydáš?

 

Comgad představí Kingdom Come: Deliverance 13. února 2018 s českými titulky pro PC za DMOC 1399 Kč / 49,99 €. Konzolové verze, které se rovněž pochlubí českými titulky, budou v prodeji za DMOC 1649 Kč / 59,99 €. Ve speciální edici navíc hráči získají exkluzivní herní obsah „Poklady minulosti“, který do hry přidá nové mapy k pokladům a zbroj pro hlavní postavu. K dispozici bude i sběratelské balení, jehož obsah upřesníme později.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?